Zapytaj marianów #350na350


Po co ślub kościelny, skoro jest tyle rozwodów? Dlaczego księża odmawiają niewierzącym pogrzebu? Jak dobrze przygotować dziecko, żeby Komunia św. nie była wyścigiem za prezentami? Co nam daje bierzmowanie w życiu duchowym? Dlaczego wybrał ksiądz Marianów? Już 27 stycznia w rocznicę śmierci bł. Jerzego Matulewicza, Odnowiciela Zgromadzenia Marianów startuje projekt #350na350, w ramach którego zakonnicy będą odpowiadali na trudne pytania Internautów.

„11 grudnia zeszłego roku Zgromadzenie Księży Marianów obchodziło 350. urodziny, z tej okazji chcemy Was zaprosić do naszego nowego projektu #350na350, to jest 350 pytań, na które będą odpowiadać marianie z całego świata” – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. I zachęca – „Jeżeli masz jakieś trudne pytanie, którego może do tej pory nie było okazji zadać  żadnemu marianinowi, to jest to okazja, aby je przesłać, czy to pod tym filmem na YT w komentarzu, czy do nas, do Pomocników Mariańskich na adres: media.spm@marianie.pl, a my co tydzień, w kolejnych filmach, będziemy na nie odpowiadać”.

Zapraszamy, aby subskrybować nasz kanał na YT i dać dzwoneczek, by nie przegapić kolejnych odpowiedzi na  kolejne trudne pytania. Będzie też możliwość wsparcia projektu na Patronite.

 

udostępnij w social media


Zapisz się do newslettera!
* pole wymagane