Press room


W tym dziale znajdują się materiały dla serwisów prasowych i dziennikarzy. Zapraszamy do korzystania.

Film Rwanda 2020 - Misje na wzgórzach

 

Cykl reportaży o misjach w Rwandzie od września w TVP1. Od września Telewizja Polska emituje pierwszy cykl reportaży „Rwanda 2020 – misje na wzgórzach”, poświęconej pracy polskich misjonarzy, posługujących w samym sercu Afryki. Więcej informacji. Zobacz wszystkie wyemitowane odcinki, tutaj.

Książka "Rozmowy uBOGAcające"

Książka ta zrodziła się z pytań, które trapią wszystkich i z odpowiedzi udzielanych na podstawie własnego doświadczenia przez ludzi zaangażowanych w wielu przestrzeniach życia Kościoła i społeczeństwa. Dzięki temu wywołuje ona głębokie przeżycia duchowe, skłania do refleksji i przemiany własnego życia. Więcej informacji. 

Kampania „Nie tylko w listopadzie pamiętajmy o tych, którzy odeszli”.

2020 Każdy z nas ma kogoś „po drugiej stronie” – rodziców, współmałżonka, siostry i braci, krewnych i przyjaciół… Płaczemy po ich stracie, ale czy pamiętamy potem o nich w naszej modlitwie? Nasi zmarli sami sobie pomóc już nie mogą. Oni liczą na nas, na nasze modlitwy i ofiary.

Już drugi rok z rzędu Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich zaprasza Polaków do wspólnej modlitwy za zmarłych. Z tego też powodu w stacjach radiowych usłyszymy spoty zachęcające do modlitwy, a w internecie pojawią się wywiady na temat szczególnego znaczenia naszej wdzięcznej pamięci. Kampania radiowa staruje już 15 października i potrwa do 15 listopada. Więcej informacji. 


 

2019 Założyciel Zgromadzenia Księży Marianów zostawił swoim duchowym synom specjalną misję przychodzenia z pomocą duszom cierpiącym w czyśćcu. Według św. Stanisława Papczyńskiego najwyższym przejawem miłości jest modlitwa i pełnienie uczynków pokutnych za zmarłych” – mówi ks. Łukasz Wiśniewski MIC, dyrektor Stowarzyszenia Pomocników Mariańskich. Wierzymy w jeden Kościół, w świętych obcowanie. Ci w czyśćcu, którzy cierpią, potrzebują oczyszczenia. My na ziemi, możemy im tę modlitwę bezinteresownie ofiarować. Wszyscy dążymy do nieba. Stąd pomysł na akcję modlitewną w intencji dusz czyśćcowych.

Informacja na www.

 
Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich w mediach - zobacz tutaj.
Marianie na ważne tematy - zobacz tutaj.

Kontakt dla mediów:
Katarzyna Matusz-Braniecka
PR SPM
503 163 276
media.spm@marianie.pl
Zapisz się do newslettera!